Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

« Хто чинить добро, той позичає для Господа, і Він йому відплатить за його добродійство »

 

Черниш Григорій Семенович

БІОГРАФІЯ

Народився 12 червня 1941 року в селі Фронтівка Оратівського району Вінницької області. У 1958р. закінчив 10 класів Яструбінецької середньої школи.
З 1958р. по 1960р. працював на залізниці.
У 1960-1963рр. служив у лавах Радянської армії.
У 1963р. вступив до Київського медичного інституту ім. академіка Богомольця.
У 1980р. закінчив 2-й Московський державний медичний інститут ім. М.Пирогова.
З 1980 по 1991рр. - лікар-терапевт Першої Радянської лікарні м.Києва, одночасно займався нетрадиційними методами лікування та приватною практикою – це було заборонено законодавством СРСР, тому викликало переслідування Радянською владою і ряд судових процесів. У своїй практиці зруйнував стереотипи тодішньої медицини, його методи лікування дали можливість виліковувати тяжкі і безнадійні захворювання (напр.: шизофренія, ДЦП, епілепсія, цукровий діабет, добро- та злоякісні пухлини та ін.).
В 1992 році заснував Інноваційно-лікувальний діагностичний концерн «Ескулап», в який увійшли 300 підприємств («Ескулап 1-300»), який забезпечив робочими місцями тисячі громадян України та зробив благодійну допомогу у розмірі приблизно 1.2млрд. дол.
У 1994р. обраний дійсним членом (академіком) Академії медико-технічних наук Російської Федерації – за нетрадиційні методи лікування (лікувальна сапфірова кімната).
У 1995р. обраний Академіком соціальних наук Російської Федерації – за нові форми ринкових взаємовідносин у комерційних структурах (благодійність).
Одержав у 1995р. патент №2030909 на винахід «Медична Камера» (сапфірова кімната), патент №2030910 на винахід «Засіб впливу на організм».
У 1994р. заснував Міжнародний громадський благодійний фонд «Всесвітня організація допомоги тяжкохворим» (р/н0039 від 28.01.94).
З грудня 1994 року по сьогоднішній день – голова Партії реабілітації тяжкохворих України (назва змінювалась, зараз - Партія Реабілітації Народу України). Партія брала активну участь у громадському і політичному житті України. Програма партії «1-18» складена на реальних можливостях і кожний пункт програми підтверджується документами, проектами та договорами.
Брав участь у виборах в народні депутати України четвертого скликання (березень 2002 р.), №1 у списку Партії реабілітації тяжкохворих України.
У 2004 році висунутий претендентом на кандидата у Президенти України з’їздом Партії реабілітації тяжкохворих України.
Генерал-лейтенант СОУ, нагороджений «Офіцерським Хрестом Честі і Слави».
Понад 20 років вивчав і досліджував книгу життя «БІБЛІЮ» та історію походження людей, які жили між Дніпром і Дністром. Його роботу «Дорога, Правда і Життя» признають керівники багатьох християнських течій.
Багато років працював і продовжує працювати з іноземними партнерами (Німеччина, Швейцарія, Князівство Андорра, Росія, Китай та ін.). Розробив проект виходу України з кризи і створення середнього класу на основі дорогоцінного каміння - топаз, який має не тільки матеріальні, а й унікальні лікувальні властивості. Даний проект спеціально розроблений для діючої державної влади.
За деякими достовірними фактами ця людина з «темной лошадки» перетворилася на «Ковчег Ноя» для жителів України з її фінансовими та соціальними проблемами. Найзаможніша людина в світі, його економічний потенціал прирівнюється декільком річним бюджетам США. «Богу - Богове, кесарю - кесареве» говориться у Святому Письмі. Від долі і свого призначення ніхто не може сховатись, тим більше, благословенний Богом Народ України.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»